چاپ صنعت پایدار ویژه سی ان سی فلزات شماره خرداد 96

دراین شماره که پس از شماره بهمن 95چاپ شده است بدلیل برخورد با تعطیلات، اول سال 96که خیلی هم طولانی شد وسپس در اردیبهشت هم به انتخابات ریاست جمهوری ونهایتا به ماه مبارک رمضان برخورد کرد . این مناسبت ها موجب شد تا رویه دربازار،خصوصا صنعت به اختلال وراکد شدن منجرشود ولی در هفته های اخر خرداد ارام ارام درحال رشد است ودرتیرماه به شرایط عادی خواهد رسید. تبلیغات شماره خرداد96درتیرماه ومردادماه انجام خواهدشد.همچنین این شماره درغرفه صنعت پایداردرنمایشگاه بین المللی صنعت تبریزکه از20الی23تیر96برگزارمیشود توزیع خواهدشد. ستاد هماهنگی تبلیغات واطلاع رسانی صنعت پایدار

چاپ صنعت پایدار ویژه سی ان سی های فلزات شماره خرداد96

 

 

 

این شماره  پس از نوبت بهمن 95چاپ شده است . بدلیل تعطیلات، اول سال 96که خیلی  طولانی شد وسپس در اردیبهشت هم به انتخابات ریاست جمهوری ونهایتا به ماه مبارک رمضان برخورد کرد .بین چاپ این شماره با شماره قبلی فاصله زیادی بوجود امد .

این مناسبت ها ی سه ماهه اول سال 96موجب شد تا رویه دربازار،خصوصا صنعت به اختلال وراکد شدن منجرشود ولی در هفته های اخر خرداد ارام ارام درحال رشد است ودرتیرماه به شرایط عادی خواهد رسید.

تبلیغات شماره خرداد96درتیرماه ومردادماه انجام خواهدشد،همچنین این شماره درغرفه صنعت پایداردرنمایشگاه بین المللی صنعت تبریزکه از20الی23تیر96برگزارمیشود توزیع خواهدشد.

 

 

ستاد هماهنگی تبلیغات واطلاع رسانی صنعت پایدار


 

{site_page_oprt}

این پرونده را به اشتراک بگزارید :

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn StumbleUpon Email

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
2 + 3 = ?

آخرین مقاله ها

تبلیغات

تمامی حقوق این سایت متعلق به کانون آکهی صنعت پایدار می باشد .
طراحی سایت در : طراحی سایت