کمک سعودی ها برای پرواز هواپیمای جاسوسی اسرائیل به سوی ایران

ورد نت دیلی نوشت: مقامات امنیتی اردن می گویند که عربستان در پرواز پهپاد جاسوسی که اخیرا سپاه ایران ساقط کرده، به اسرائیل کمک کرده است. این مقامات امنیتی نوع کمک عربستان را مشخص نکردند اما احتمال دارد که شامل استفاده از پایگاه هوایی سعودی ها بوده باشد.
ورد نت دیلی نوشت: مقامات امنیتی اردن می گویند که عربستان در پرواز پهپاد جاسوسی که اخیرا سپاه ایران ساقط کرده، به اسرائیل کمک کرده است.
 
به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب»،  این مقامات امنیتی نوع کمک عربستان را مشخص نکردند اما احتمال دارد که شامل استفاده از پایگاه هوایی سعودی ها بوده باشد.
براساس این گزرش، در نوامبر 2013، خبری در مورد سفر ماموران اسرائیلی به عربستان به منظور یافتن پایگاهی برای استفاده از آن در جهت حمله به ایران منتشر شد.
مقامات مصری در آن زمان گفتند که امریکا در این رابطه پیامی جدی به اسرائیل و عربستان منتقل کرد.
مقامات آمریکا به سران این دو رژیم گفته اند که واشنگتن با استفاده از رادارهای خود، ایران را زیر نظر دارد و هیچ حمله ای بدون اجازه دولت اوباما نباید انجام شود.
روز یکشنبه، سپاه ازسرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی توسط پدافند نیروی هوا فضای سپاه خبر داد. 
 
روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: یک فروند هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین رژیم صهیونیستی پس از رهگیری توسط پدافند نیروی هوا فضای سپاه مورد اصابت موشک قرار گرفت و سرنگون شد. 
 
{site_page_oprt}

این پرونده را به اشتراک بگزارید :

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn StumbleUpon Email

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
5 + 5 = ?

آخرین مقاله ها

تبلیغات

تمامی حقوق این سایت متعلق به کانون آکهی صنعت پایدار می باشد .
طراحی سایت در : طراحی سایت