کانون آکهی صنعت پایدار
کانون آکهی صنعت پایدار

هشتمین نمایشگاه بین المللی فولاد متا لوژی اتوماسیون و ابزار دقیق اصفهان

هشتمین نمایشگاه بین المللی فولاد متا لوژی اتوماسیون و ابزار دقیق اصفهان

در ادامه حرکت قطار موفقیت نمایشگاهای کشوردر سال 93 بعد از ایستگاه نفت گاز  ساپکو صنعت تبریز به ایستگاه فولاد واتوماسیون اصفهان در تاریخ 22الی 25 مرداد 93 رسیدیم .نمایشگاه 93 بدون شک متفاوت تر از همه سالها بود .حضور قدرتمند شرکت کنندگان در تمامی سالنها در حدود 150 شرکت از داخل و خارج کشور در 2گروه اتوماسیون در سالن شیخ بهایی و فولاد متالوژی  در سالن های میرداماد و نقش جهان با غرفه سازی عالی وحضور گسترده مردم شور حال خاصی به نمایشگاه امسال داد. این موفقیت مسئولین امر را به فکر برگزاری سالانه این نمایشگاه انداخت البته خیلی دیر به این فکر رسیدند ولی باز هم خوب است . مشکل اساسی ما خصوصا در صنعت عدم باور وپیش داوری از کار نکرده و نشده میباشد. اگر کمی به شعار امسال که توسط رهبر معظم انقلاب اسم گذاری شده توجه و دقت کنیم و سرلوحه کارهای خود نماییم می بینیم که با مدیریت جهادی و عظم ملی همه کارها شدنی است . دوستان اصفهانی ما ظاهرا به این امربخوبی پی بردند واین باید الگوی همه باشد . و انتظار ما از صنعت و فولاداصفهان  بعنوان پایتخت فولاد و پرچم دار صنعت ایران چیزی جز این نمی باشد. .بازدید 5 هیئت خارجی از نمایشگاه از کشورهای هند چین عراق اکراین ومجارستان واز داخل کشور مسئولین محلی و کشوری از جمله استا ندار قم اقای صالحی و مدیر نمایشگاهای تبریز جناب آقای ماهوتی و حضور بیش از 6هزار نفر متخصص و معاون بانک ملی ورئسای شعب ومدیران فولاد مبارکه از نمایشگاه انجام شد. البته تشریح پرداخت وام به صنعتگران که از وعده های همیشگی اقایان بودنیز عنوان گردید امیدواریم که بعد از نمایشگاه چیزی در این مورد یادشان مانده باشد. همکاری نشریات و مراکز اطلاع رسانی قدرتمند کشور از جمله مجله ساخت و تولید  آگهی نامه صنعت پایدار نشریه چدن فولاد آگهی نامه سرو لاله زار ومجله ریخته گری که باعث پر رنگ شدن این نمایشگاه گردید بسیار موثر بود  و باید اشاره نماییم که اعتماد نمایشگاها به رسانه ها که نمایشگاه اصفهان بخوبی به این امر توجه کرد ه میتواند همیشه نمایشگاهای موفقی که ابروی کشور ما میباشند بوجود اورد. در پایان از مسئولین برگزاری نمایشگاه تشکرو قدردانی کرده و درصد 76.88 از میزان رضایت بازدید کنندگان از این کلنی صنعتی را پایان خوبی برای نمایشگاه  اعلام مینما ییم.

 

روابط عمومی و امور نمایشگاها ی صنعت پایدار


تصاویر این صفحه
{site_page_oprt}
این پرونده را به اشتراک بگزارید :
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn StumbleUpon Email

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربر :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :

آخرین مقاله ها

 • معرفی نرم افزار سالیدورک

  معرفی نرم افزار سالیدورک سالید ورکز یک نرم‌ افزار سه بعدی طراحی مکانیکی است که که بر روی مایکروسافت ویندوز اجرا می‌شود و توسط شرکت سالید ورکز (که اکنون زیر مجموعه‌ای از شرکت دسالت سیستمز فرانسه‌ است) توسعه یافته. این نرم‌ افزار اکنون یکی از محبوب ترین نرم‌افزارها در زمینه طراحی 3 بعدی مکانیکی است. تاریخچه : سالید ورکز در سال 1995 میلادی به عنوان رقیبی ارزان قیمت برای نرم‌افزارهای طراحی کامپیوتری نظیر پروانجینیر، آی دیاس، یونیگرافیکز، اتوکد و کاتیا عرضه شد. شرکت سالید ورکز در سال 1993 میلادی توسط جان هرشتیک بنیان گردید که دفتر مرکزی آن در کنکورد ماساچوست واقع بود و اولین محصول آن با نام سالید ورکز 95 در سال 1995 میلادی به بازار عرضه گردید. در سال 1997 میلادی دسالت سیستمز که عمده شهرت آن به علت نرم‌افزار طراحی کامپیوتری کاتیا است، شرکت سالید ورکز را خریداری کرد و اکنون 100 درصد سهام آن را در اختیار دارد. شرکت سالید ورکز از سال 2001 تا 2007 میلادی توسط جان مک النی رهبری می‌شد و اکنون تحت رهبری جف ری قرار دارد.

 • تاريخچه ماشين تراش

  تاريخچه ماشين تراش اولين ماشين تراش در سال 1740 در فرانسه ساخته شد. در اين ماشين وسيله چرخش محور اصلي بوسيله دست بود، يک دست گرداننده محور آن ( محور کار ) مستقيما روي دستگاه که به محور اصلي متصل است توسط دو چرخ دنده ساده به ميله پيچ بري متصل مي باشد قرار گرفته است. در اين نوع ماشين براي تعويض چرخ دنده هاي متفاوت جهت پيچ تراشي پيچ هاي متفاوتي پيش بيني شده بود.

 • دستگاههای CNC ارزان

  دستگاههای CNC ارزان از دستگاههای CNC ارزان برای برش و حکاکی دو بعدی قطعات و نیز برای تراش سه بعدی مواد غیر سخت استفاده می شود. این دستگاه ها می توانند بر روی اغلب مواد غیرفلزی و بر روی فلزات نرم عملیات تراش یا براده برداری را انجام دهند. از این نوع دستگاههای CNC برای کار روی فولاد، سنگ و مواد سخت نمی توان استفاده کرد.

 • لیزر و کاربرد آن در صنعت

  لیزر و کاربرد آن در صنعت ليزرها بر اساس اصل كلي كه در بسامدهاي ميكروموج اختراع گرديده بود و به آن ميزر (تقويت ميكروموج توسط گسيل تابش القايي) گفته ميشد، كار ميكنند. وقتي طول موج نوسان به ناحيه بسامدهاي اپتيكي ميرسد، طبيعتاً به آن ليزر (تقويت نور توسط گسيل تابش القايي) گفته ميشود.

 • نرم افزار کنترلر سی ان سی FC2S

  نرم افزار کنترلر سی ان سی FC2S اين نرم ¬افزار، يکي از برنامه¬ هايي است که جاي سخت¬ افزارهاي بسياري را در ماشين¬ هاي کنترل عددي(CNC) و روبات¬ ها و ماشين اندازه¬ گيري مختصاتي (CMM) گرفته است. اين نرم افزار توسعه داده شده¬ ي نرم افزاري مي¬ باشد که در بخش سيستم¬هاي هوشمند (ISD) موسسه بين المللي استاندارد و فن آوري(NIST) در ايالات متحده تهيه گرديده است

 • آماده کردن فلزات برای استفاده در ساخت بدنه خودرو

  آماده کردن فلزات برای استفاده در ساخت بدنه خودرو علاوه بر ساختار شیمیایی فلزات، ساختار سطح فلزات نیز بر روی خواص ظاهری سیستم رنگی که در مراحل بعد اعمال می‌شود مؤثر می‌باشند. ساختار سطح فلزات کم و بیش متأثر از پروسه تولید فلزات و نحوه شکل دهی آنها می‌باشد. به همین دلیل زبری سطح فلز را طی عملیات تمیزکاری بوسیله برس زنی، سندینگ و بلاستینگ بوسیله ذرات فولادی یا سند، تغییر می‌دهند، تا بوسیله ایجاد زبری مناسب خواص سیستم رنگ را بهبود دهیم.

 • واتر جت

  واتر جت دستگاه برش با آب یا برش واترجت ( Abrasive WaterJet Cutting ) کار برش مواد را با فشار زیاد آب انجام می دهد. ساز و کار واترجت بدین صورت است که یک پمپ بسیار قوی آب را با فشار زیاد به داخل یک نازل با قطر خیلی کم هدایت می‌کند در نتیجه آب سرعتی در حدود 900 متر بر ثانیه پیدا می‌کند سپس مادۀ ساینده ای به نام ابرسیو (abrasive) به منظور برش مواد سخت به این آب تزریق می‌شود، این مخلوط آب و مواد ساینده که با فشار 4000 تا 6200 بار (بسته به قدرت پمپ) از نازل خارج می‌شود طرح را بر روی قطعه مورد نظر برش می‌دهد.

 • دستگاه لیزر بزرگ

  دستگاه لیزر بزرگ دستگاه های سی ان سی (CNC) یا دستگاه های کنترل رقمی دستگاه هایی هستند که با هدایت کامپیوتری عملیات مختلفی را مانند برش، تراش، حکاکی، سوراخ کاری، جوش و ... را روی مواد مختلف انجام می دهند.

 • آموزش ساخت ماشین CNC

  آموزش ساخت ماشین CNC در این مطلب سعی داریم تا روش ساخت و کنترل یک ماشین سی ان سی در این مطلب سعی داریم تا روش ساخت و کنترل یک ماشین CNC را از ابتدا برای شما توضیح بدیم. تا بعد از مطالعه آن به قدرت کامپیوتر های خانگی در کنترل یک ماشین پی ببرید و بدانید که ساختن ماشین های CNC برای همه امکان پذیر است.

 • معرفي انواع ابزارهايcncروتر

  معرفي انواع ابزارهايcncروتر اين ابزارها داراي يك قسمت برشكاري با قطر يكنواخت هستند. سطح مارپيچ به منظور خروج براده هاي ماشين كاري در نظر گرفته شده است. براي استفاده از اين نوع ابزار بايد به قطر قسمت براده برداري و طول سر ابزار دقت كرد. محدوديت اصلي در اين ابزارها طول قسمت ساده ي سر ابزار است. خيلي از اپراتورهايcncاز ابزارهاي سوراخكاري براي برش عرضي استفاده ميكنند درحاليكه ابزارهاي مخصوص برشكاري سرعت و كيفيت چند برابري تامين ميكنند.

حوزه های فعالیت آگهی نامه صنعت پایدار ایرانیان