نرم افزار کنترلر سی ان سی FC2S

اين نرم ¬افزار، يکي از برنامه¬ هايي است که جاي سخت¬ افزارهاي بسياري را در ماشين¬ هاي کنترل عددي(CNC) و روبات¬ ها و ماشين اندازه¬ گيري مختصاتي (CMM) گرفته است. اين نرم افزار توسعه داده شده¬ ي نرم افزاري مي¬ باشد که در بخش سيستم¬هاي هوشمند (ISD) موسسه بين المللي استاندارد و فن آوري(NIST) در ايالات متحده تهيه گرديده است

اين نرم ­افزار، يکي از برنامه­ هايي است که جاي سخت­ افزارهاي بسياري را در ماشين­ هاي کنترل عددي(CNC) و روبات­ ها و ماشين اندازه­ گيري مختصاتي (CMM) گرفته است. اين نرم افزار توسعه داده شده­ ي نرم افزاري مي­ باشد که در بخش سيستم­هاي هوشمند (ISD) موسسه بين المللي استاندارد و فن آوري(NIST) در ايالات متحده تهيه گرديده است و يکي از برنامه­ هاي به روز و بسيار پيشرفته در اين زمينه محصوب مي­گردد. اين نرم­ افزار به صورت بلادرنگ (Real Time) و در سيستم عامل Linux کار مي­کند.اين نرم ­افزار، يکي از برنامه­ هايي است که جاي سخت­ افزارهاي بسياري را در ماشين­ هاي کنترل عددي(CNC) و روبات­ ها و ماشين اندازه­ گيري مختصاتي (CMM) گرفته است. اين نرم افزار توسعه داده شده­ ي نرم افزاري مي­ باشد که در بخش سيستم­هاي هوشمند (ISD) موسسه بين المللي استاندارد و فن آوري(NIST) در ايالات متحده تهيه گرديده است و يکي از برنامه­ هاي به روز و بسيار پيشرفته در اين زمينه محصوب مي­گردد. اين نرم­ افزار به صورت بلادرنگ (Real Time) و در سيستم عامل Linux کار مي­کند.

 

 
اين نرم ¬افزار، يکي از برنامه¬ هايي است که جاي سخت¬ افزارهاي بسياري را در ماشين¬ هاي کنترل عددي(CNC) و روبات¬ ها و ماشين اندازه¬ گيري مختصاتي (CMM) گرفته است. اين نرم افزار توسعه داده شده¬ ي نرم افزاري مي¬ باشد که در بخش سيستم¬هاي هوشمند (ISD) موسسه بين المللي استاندارد و فن آوري(NIST) در ايالات متحده تهيه گرديده است و يکي از برنامه¬ هاي به روز و بسيار پيشرفته در اين زمينه محصوب مي¬گردد. اين نرم¬ افزار به صورت بلادرنگ (Real Time) و در سيستم عامل Linux کار مي¬کند.
 
قابليت هاي نرم افزار: 
• استفاده از زبان استاندارد RS274 (G & M Codes)
• کنترل همزمان 6 محور و يک اسپيندل، مايع خنک کننده و روان کننده و E Stop
• داراي چندين واسط کاربر متفاوت براي کاربردهاي خاص
• توانايي مکث کردن (Pause) برنامه در حال اجرا و ادامه آن در زماني ديگر
• توانايي استفاده به صورت دستي، تک کد و برنامه ايي
• قابليت تعريف ابعاد ماشين ابزار و پيغام برنامه در صورتي که ابزار بخواهد از ابعاد ماشين خارج شود.
• قابليت نشان دادن خروجي کدها (G-Codes) قبل از اجراي کدها براي جلوگيري از اشتباهات 
• قابليت نشان دادن مختصات هم به شکل نسبي و هم به شکل مطلق
• قابليت تعريف ابزارهاي مختلف
• قابليت نشان دادن ابزارهاي مختلف
 
 
 
{site_page_oprt}

این پرونده را به اشتراک بگزارید :

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn StumbleUpon Email

برچسب ها

نرم افزار کنترلر سی ان سی FC2S


یادداشت کاربران
  • ali soltanzadeh [ali.soltanzadeh25(at)gmail.com]

    0 1

    سلام خسته نباشید.من میخوام یه سی ان سی درست کنم میخواستم بدونم استپر موتور بهتره یا سروو موتور بهتره در سی ان سی استفاده کنم.البته میخوام دقت بالایی داشته باشه.ممنون میشم راهنماییم کنید.

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
2 + 1 = ?

آخرین مقاله ها

تبلیغات

تمامی حقوق این سایت متعلق به کانون آکهی صنعت پایدار می باشد .
طراحی سایت در : طراحی سایت