معرفی شرکت FIN

هدف این شرکت استفاده از راههای بین المللی سریع با تکنولوژی جدید جهت ابداعات در تکنولوژی برای تولید تجهیزاتی با گرید بالا و توسعه سطح صنعت تولید تجهیزات نوری مکانیکی و الکترونیکی یکپارچه CNC برای پیشرفت صنعت ملی می باشد.

به نام خدا
SHANDONG FIN CNC MACHINE CO., LTD


شرکت شاندونگ فین SHANDONG FIN تولید کننده ماشن های CNC با مسئولیت محدود در منطقه تجاری شهر جینان واقع شده که توسط دولت چین با سرمایه گذاری روی تکنولوژی بالا به ثبت رسیده است.
کار اصلی شرکت FIN توسعه، تولید و فروش تجهیزات یکپارچه مکانیکی و الکترونیکی نوری می باشد.
هدف این شرکت استفاده از راههای بین المللی سریع با تکنولوژی جدید جهت ابداعات در تکنولوژی برای تولید تجهیزاتی با گرید بالا و توسعه سطح صنعت تولید تجهیزات نوری مکانیکی و الکترونیکی یکپارچه CNC برای پیشرفت صنعت ملی می باشد.
شرکت FIN با توسعه تکنولوژی روی ماشین های CNC اقدام به توسعه صنایع ساختاری استیل، ساختار شبکه ای نیروی برق، تولید نیروی برق و اتومبیل های سنگین نموده که تاثیر بسزایی در صنعت ملی و معیشت مردم دارد.
این شرکت با تولید سری کامل ماشین های CNC که در صنعت استیل مورد استفاده قرار می گیرد نقش اصلی در پروسه تولید شمش ها، صفحه های فلزی و میله های مفتولی ایفا می کند. محصولات برجسته شرکت FIN را می توان به سه بخش تقسیم کرد :
1. سری کامل ماشین های CNC جهت ساختار فلزی برج ها
2. سری کامل ماشین های CNC جهت ساختار فلزی ساختمان ها
3. سری کامل ماشین های CNC جهت صفحه های فلزی استیل بزرگ
با برنامه های عملکردی دیجیتالی محصولات شرکت می تواند در شمش های استیل و صفحه های فلزی بزرگ در دریل کاری، پانچ کاری،آسیاب کاری، برش کاری،اره کاری و کنده کاری و غیره مورد استفاده قرار بگیرد.با تلاش 10 ساله بخش عمده محصولات شرکت FIN، امروزه دارای نشان بین المللی علمی می باشد و مفتخر به دریافت چندین جوایز توسعه علمی و تکنولوژی گردیده است.
قسمت عمده خدمات شرکت FINبه صنعت ساختاری استیل شامل فواید بی نظیر ذیل می باشد که در مدت زمان کوتاهی می تواند به اتمام برسد :
- محافظت محیطی
- ذخیره انرژی
- مقاوم سازی خوب جهت زلزله
- افزایش قدرت بالا
در کنار صنعت استیل ، شرکت FIN همچنینی اقدام به توسعه در صنایع دیگر نیز نموده که شامل :
تجهیزات صنعت تولید برق، صنعت یخچال سازی، صنعت تصفیه آب دریا، صنعت ماشین های سنگین، صنعت نفت، صنعت تجهیزات تولید سنگ، صنعت ماشین سازی، صنعت معدن و در کل به بیش از 200 نوع محصولات در صنایع مختلف کمک نموده است.
مشتریان این شرکت عبارتند از شرکت های ذیل :
Bao Steel Ltd., Shougang Group, Ma Steel, Laigang, Guan Da Er, Zhejiang Southeast Space Frame Stock Limited, Jing Gong Steel, Shanghai Zhenhua Port Machinery Co., Ltd., China Railway Turnout & Bridge Co., Ltd. Dongfang Electric Corporation Limited, Zhe Jiang Sheng Da, China First Heavy Industries, North Heavy Industries Group, Shanxi Automobile Group Co., Ltd., Jiangnan Heavy Industry Co., Ltd. and BEHLEN.

سهم شرکت FIN در بازار چین بیش از 62% می باشد و در سال میانگین آن از 40% در حال بالاتر رفتن است. این شرکت هم توان توسعه نرم افزاری و هم سخت افزاری را دارد و در حال حاضر دارای 200 پرسنل فنی متخصص در ساختمان های مختلف در حال توسعه اش می باشد. همچنین این شرکت مفتخر به در یافت 4 استاندارد ملی شده است.
به منظور توسعه بازار یابی و خدمات پس از فروش شرکت FIN اقدام به تاسیس شرکت های فروش نموده و بازار داخلی را به شرکت های ذیل تقسیم نموده است که عبارتند از :
Northeast Sales Branch Company, Northern China Sales Branch Company, Taiyuan Sales Branch Company, Northwest Sales Branch Company, Jinan Sales Branch Company, Nanjing Sales Branch Company, Shanghai Sales Branch Company, Southwest Sales Branch Company, Southern China Sales Branch Company and Wuhan Sales Branch Company.


همچنین بازار های خارجی به دو ساختمان بنام ساختمان بین المللی 1 و ساختمان بین المللی 2 با مدیریت ویژه تقسیم شده است. این شرکت بطور مستحکم و پایدار با مشتریان جدید و مشتریان معمول قبلی با خدمات به مشتریان در ارتباط می باشد. لازم بذکر است که این شرکت با ارائه سری کامل راه حل های فرایند CNC اقدام به افزایش خدمات پشتیبانی مشتریان نموده است و هر روز به افزایش تشخیص انواع مشتریان و رضایت مندی آنها ادامه می دهد.
در سال 2007 شرکت FIN درخواست زمینی جدید به مساحت 000/158 متر در یک منطقه تجاری پیشرفته برای ساخت یک محصول جدید برای تولید سری کامل ماشین های CNC در صنعت ساختاری استیل با مدت زمان دو سال نمود. این پروژه مورد پشتیبانی دولت محلی قرار گرفت و در لیست پروژه های کلیدی 2008 در استان شاندونگ به ثبت رسید. بعد از اتمام تولید محصول جدید، سطح تجهیزات شرکت FINبه حد زیادی بالا رفت . این کار باعث افزایش شگرف تقاضاهای بازار داخلی و بازار های خارجی گردید و برند شرکتFINبعنوان یک پشتیبان بین المللی در صنعت ماشین های CNC در دنیا مطرح گردید.
اگرچه سفر شرکت FIN در دنیای تکنولوژی راه طولانی را در پیش دارد ولی همیشه این شعار را حفظ خواهد کرد : " فدا شدن برای هر چیزی که می توانیم انجام دهیم، اعتقاد اصلی ما قابل اعتماد بودن و صادق بودن است. "
این شرکت در نظر دارد که همیشه روی توسعه محصولات خود پابرجا بماند و با منابع انسانی و مشارکت بین المللی جهت همزیستی باعث ابداعات جدید گردد. شرکت FIN با توسعه مسیر در پیش رو و تمرکز انرژی بیشتر روی توان توسعه خود، به امید شهرت بی شائبه در صنعت ماشین های CNC به پیش می تازد و تصمیم دارد که یک روز خود را به یکی از بزرگترین تولید کنندگان ماشین های CNC در صنعت بین المللی ساختار استیل برساند.
پابرجایی بر این عقیده که کارمند، مشتری،جامعه، سرمایه گذار همه شان جزوء 4 شرکاء شرکت FIN هستند و اعتقاد همیشگی روی این مطلب که : " با هر کارمندی مهربان باش" باعث خواهد شد که شرکت FIN با پشتیبانی از کارمندانش آن را بعنوان یک صنعت خانوادگی در آورد.

این شرکت با کمک به مشتریانش با تولید ماشین های بسیار خوب و خدمات عالی اش ارزش جدیدی را ابداع خواهد کرد که باعث تقدیم و مشارکت آن به جامعه بین المللی و سرزمین مادری اش خواهد شد.

مرکز تماس در مناطق مختلف دنیا عبارتند از :
SHANDONG FIN CNC MACHINE CO.,LTD.
Overseas Trade Company
Contact person:Stephen Zhou(Director Manager)
Mobile: +86 13583114159
TEL: (+86 531)88872629
FAX: (+86 531)88875516
E-mail:fincm-int@fincm.com
South Asian branch company
Contact person:Zhang Xing
Mobile: +86 13793166023
TEL: (+86 531)82685218
FAX: (+86 531)88875516
E-mail:southasia@fincm.com
India office Address:
Flat No. 115, First Floor, Prithvi Block, My Home Nava Dweepa, Hi-Tech City, Hyderabad. Southeast Asian branch company
Contact person:AndyGuo
Mobile: +86 13854184635
TEL: (+86 531)88872502
FAX: (+86 531)88875516
E-mail:southeast-asia@fincm.com
Indonesia office Address:
Manhattan Bay Tower, 15th Floor, MHB Room 1512, Mall Of Indonesia, Jl. Boulevard Barat, KelapaGading, Jakarta Utara - Indonesia.
Mobile: +62-812 8957 6888 Mideast Africa branch company
Contact person:David Wei
Mobile: +86 13864066460
TEL: (+86 531)82685216
FAX: (+86 531)88875516
E-mail:mideast-africa@fincm.com
Euramerican branch company
Contact person:LiJinxia
Mobile: +86 13075316827
TEL: (+86 531)82685217
FAX: (+86 531)88875516
E-mail:euramerican@fincm.com
 

{site_page_oprt}

این پرونده را به اشتراک بگزارید :

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn StumbleUpon Email

برچسب ها

معرفی شرکت FIN


یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
1 + 2 = ?

آخرین مقاله ها

تبلیغات

تمامی حقوق این سایت متعلق به کانون آکهی صنعت پایدار می باشد .
طراحی سایت در : طراحی سایت