کانون آکهی صنعت پایدار
کانون آکهی صنعت پایدار

گزارش شرکت اسپینر

گزارش شرکت اسپینر

ماشین های اتاق ابزار دندانه ای
در نمایشگاه EMO 2013 ما یک مدل جدید از ماشین های دندانه ای اتاق ابزاری CNC جهت کاربرد های صنعتی و آموزشی را ارائه می کنیم که دارای کاربرد های زیر می باشند :
- ایجاد فضای باز کاری
- دسترسی آسان به پروسه برش
- ادغام نسل قبلی و معمولی CNC

مرکز ماشین های 5 محوری به قیمت 000/99 یورو
شرکت اسپینر برای نمایشگاه EMO یک ماشن 5 محوری جدید را با نام ویرایش شده جدید بنام U5-620 ارائه خواهد نمود. با کمتر از 000/100 یورو ما تعداد محدودی از 50 نوع ماشن را با تکنیک های استاندارد خیلی بالا برای شروع کار با تکنولوژی 5 محوری پیشنهاد و ارائه خواهیم کرد.
جهت دستگاه مدل U5-620 برای ما استعلام بفرستید و صاحب یکی از ماشین های کمیاب جدید ما بشوید.
کنترل جدید هایدن هاین مدل TNC640
در نمایشگاه EMO 2013 برای اولین بار یکی از ماشین های 5 محوری VMC مجهز به محور چرخنده و هدایت شونده مستقیم با تکنولوژی بسیار بالا و کنترل جدید هایدن هاین TNC640 به نمایش در خواهد آمد.
بنابراین شرکت اسپینر احتمالاً اولین سریال ساخت ابزارهای این ماشین را تولید و از نسل قدیم 5XX تا 6XX هایدن هین را با آخرین تغییرات به اتمام رسانده و هر دو کنترلهای جدید TNC620 و TNC640 را بطور انحصاری در مراکز ماشین های ما با کنترل های هایدن هاین پیشنهاد خواهد کرد.

تحرک با ابزار BMT
در نمایشگاه EMO 2013 برای اولین بار تعدادی از ماشین های تراش که بطور مستقیم روی صفحه گردان دیسک بجای ابزارهای VDI نصب شده به نمایش در خواهد آمد. مخصوصاً برای صفحه متحرک نوع تابشی این بهترین پیشنهاد خواهد بود که روی موقعیت دیسک نصب شود چون باعث عملکرد قویتری از نصب روی ابزارهای VDI خواهد داشت.
صفحه متحرک طراحی شده شرکت اسپینر قویتر و چرخشی ترو دارای کاربردی بیشتری خواهد بود اگرچه عملکردهای متحرک اصلی روی ماشین های تراش ما انجام خواهد شد.

دفتر جدید و مکان مونتاژ
ما در کنار فضای طراحی شده کاری به مساحت 2200 متر مکعب و بعد از ساختمان سلف سرویس در حال ساخت دو هال جدید مونتاژبه مساحت 2500 متر مکعب در کارخانه اصلی سوارلاچ هستیم. که هر دوی آنها تا نوامبر 2013 آماده خواهند شد.
جشن عمومی موفقیت آمیز برای نمایش دستگاههای خودکار
در جولای 2013 صدها تن از بازدید کنندگان در یک جشن عمومی در اتاق اتوماتیک شرکت اسپینر در نزدیکی استاتگارت آلمان به مانند جشن عمومی نمایشگاه استاتگارت جهت بازدید به ما ملحق شدند.
ادغام با روبات
در حال حاضر ما برای ماشین تراش TC300 یک سیستم رباتیک یکپارچه را برای بارگذاری خودکار ارائه خواهیم نمود.
در بالای اسپیندل (دوک) اصلی، ربات به طور کامل به عنوان یک راه حل صرفه جویی در فضا بصورت یکپارچه می چرخد و به منطور دسترسی آسان به منطقه کاری جهت بارگذاری و تخلیه قطعات کاری به اسپیندلهای (دوک های) ماشین،مستقیم از طریق درب ربات این کار انجام می شود. برای مثال قسمت های خالی و تمام شده در پالت هایی ذخیره می گردند که می توانند برای مدت زمان طولانی بعنوان سیستم های پالت دوگانه در زمان اجرا بطور مستقل ساخته گردند. همچنین ربات می تواند برای بارگذاری ماشین نیز کاربرد داشته باشد و قسمت های بار گذاری نشده را در یک پالت بعد از تکمیل شدن ماشین ذخیره کند.
کاربردهای دیگر مانند اندازه گیری قطعات، پاکسازی، حکاکی، علامت گذاری قطعات نیز می توانند جزء کاربردهای ربات بصورت اتوماتیک تنظیم گردند. بعنوان یک گزینه استاندارد، راه حل های کامل و یکپارچه اتوماسیون نیز می توانند بعنوان یک فیدر بار در دسترس قرا بگیرند. همه اینها از طریق شرکت اسپینر ساخته شده اند.

ادغام بااتوماسیون
برای اولین بار در نمایشگاه شهر استاتگارت، ما راه حل مختلط دیگری ارائه خواهیم نمود که در حال حاضر برای ماشین های تراش دو متحرکه دسته TTC ما استفاده می شود. در بالای اسپیندل اصلی در اتاقک ماشین ما یک ربات 5 دنده از میان یک درب کوچک درست بالای اسپیندل فوقانی با امکان دسترسی به فضای کار کردن طراحی نموده ایم که برای هر دو اسپیندل جهت بارگذاری خودکار بکار می رود.
قطعه پشتیبانی کاری توسط چندین پالت در قسمت کناری جلوی ماشین کاملا ترکیب شده با ساختار اصلی ماشین ساخته شده است. اپراتور به فضای کاری برای تنظیم دستی از طرق درب جلویی کاملا دسترسی داشته و می تواند خیلی راحت ابزار ها را تنظیم و فرایند برش را بدون اختلال در سیستم اتوماسیون آزمایش نماید.
مجدداً یاد آور می شویم که این راه حل استاندارد شده، قابل انعطاف و سریع برای اتوماسیون توسط شرکت اسپینر صورت گرفته است.

بزرگی زیباست
از تابستان سال 2012 ماشین تراش بزرگ ما، که از رده TC800 می باشد با پنجره هایی بزرگ در فضای کاری طراحی مجدد گردیده تا بتواند دسترسی مناسبتری برای فرایند برش در زمان نصب ماشین تامین نماید.

عملیات تراش کاری و آسیاب کنی در یک ماشین
از 10 سال پیش ما عملیات تیز کنی ( آسیاب کنی) را با ماشین های تراش خیلی دقیق انجام می دادیم تا فرایند های جدیدی برای ترکیب دو نوع تکنولوژی ایجاد کنیم. آن اغلب برای قطعات کاری کوچک دقیق در تولید انبوه مانند ترکیبات هیدرولیکی،دریچه صندلی، مواد سرامیکی، یا برای پوشاندن چرخهای کوچک آسیاب انجام می گردیده است.

{site_page_oprt}
این پرونده را به اشتراک بگزارید :
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn StumbleUpon Email

برچسب ها

گزارش شرکت اسپینر شرکت اسپینر

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربر :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :

آخرین مقاله ها

 • معرفی نرم افزار سالیدورک

  معرفی نرم افزار سالیدورک سالید ورکز یک نرم‌ افزار سه بعدی طراحی مکانیکی است که که بر روی مایکروسافت ویندوز اجرا می‌شود و توسط شرکت سالید ورکز (که اکنون زیر مجموعه‌ای از شرکت دسالت سیستمز فرانسه‌ است) توسعه یافته. این نرم‌ افزار اکنون یکی از محبوب ترین نرم‌افزارها در زمینه طراحی 3 بعدی مکانیکی است. تاریخچه : سالید ورکز در سال 1995 میلادی به عنوان رقیبی ارزان قیمت برای نرم‌افزارهای طراحی کامپیوتری نظیر پروانجینیر، آی دیاس، یونیگرافیکز، اتوکد و کاتیا عرضه شد. شرکت سالید ورکز در سال 1993 میلادی توسط جان هرشتیک بنیان گردید که دفتر مرکزی آن در کنکورد ماساچوست واقع بود و اولین محصول آن با نام سالید ورکز 95 در سال 1995 میلادی به بازار عرضه گردید. در سال 1997 میلادی دسالت سیستمز که عمده شهرت آن به علت نرم‌افزار طراحی کامپیوتری کاتیا است، شرکت سالید ورکز را خریداری کرد و اکنون 100 درصد سهام آن را در اختیار دارد. شرکت سالید ورکز از سال 2001 تا 2007 میلادی توسط جان مک النی رهبری می‌شد و اکنون تحت رهبری جف ری قرار دارد.

 • تاريخچه ماشين تراش

  تاريخچه ماشين تراش اولين ماشين تراش در سال 1740 در فرانسه ساخته شد. در اين ماشين وسيله چرخش محور اصلي بوسيله دست بود، يک دست گرداننده محور آن ( محور کار ) مستقيما روي دستگاه که به محور اصلي متصل است توسط دو چرخ دنده ساده به ميله پيچ بري متصل مي باشد قرار گرفته است. در اين نوع ماشين براي تعويض چرخ دنده هاي متفاوت جهت پيچ تراشي پيچ هاي متفاوتي پيش بيني شده بود.

 • دستگاههای CNC ارزان

  دستگاههای CNC ارزان از دستگاههای CNC ارزان برای برش و حکاکی دو بعدی قطعات و نیز برای تراش سه بعدی مواد غیر سخت استفاده می شود. این دستگاه ها می توانند بر روی اغلب مواد غیرفلزی و بر روی فلزات نرم عملیات تراش یا براده برداری را انجام دهند. از این نوع دستگاههای CNC برای کار روی فولاد، سنگ و مواد سخت نمی توان استفاده کرد.

 • لیزر و کاربرد آن در صنعت

  لیزر و کاربرد آن در صنعت ليزرها بر اساس اصل كلي كه در بسامدهاي ميكروموج اختراع گرديده بود و به آن ميزر (تقويت ميكروموج توسط گسيل تابش القايي) گفته ميشد، كار ميكنند. وقتي طول موج نوسان به ناحيه بسامدهاي اپتيكي ميرسد، طبيعتاً به آن ليزر (تقويت نور توسط گسيل تابش القايي) گفته ميشود.

 • نرم افزار کنترلر سی ان سی FC2S

  نرم افزار کنترلر سی ان سی FC2S اين نرم ¬افزار، يکي از برنامه¬ هايي است که جاي سخت¬ افزارهاي بسياري را در ماشين¬ هاي کنترل عددي(CNC) و روبات¬ ها و ماشين اندازه¬ گيري مختصاتي (CMM) گرفته است. اين نرم افزار توسعه داده شده¬ ي نرم افزاري مي¬ باشد که در بخش سيستم¬هاي هوشمند (ISD) موسسه بين المللي استاندارد و فن آوري(NIST) در ايالات متحده تهيه گرديده است

 • آماده کردن فلزات برای استفاده در ساخت بدنه خودرو

  آماده کردن فلزات برای استفاده در ساخت بدنه خودرو علاوه بر ساختار شیمیایی فلزات، ساختار سطح فلزات نیز بر روی خواص ظاهری سیستم رنگی که در مراحل بعد اعمال می‌شود مؤثر می‌باشند. ساختار سطح فلزات کم و بیش متأثر از پروسه تولید فلزات و نحوه شکل دهی آنها می‌باشد. به همین دلیل زبری سطح فلز را طی عملیات تمیزکاری بوسیله برس زنی، سندینگ و بلاستینگ بوسیله ذرات فولادی یا سند، تغییر می‌دهند، تا بوسیله ایجاد زبری مناسب خواص سیستم رنگ را بهبود دهیم.

 • واتر جت

  واتر جت دستگاه برش با آب یا برش واترجت ( Abrasive WaterJet Cutting ) کار برش مواد را با فشار زیاد آب انجام می دهد. ساز و کار واترجت بدین صورت است که یک پمپ بسیار قوی آب را با فشار زیاد به داخل یک نازل با قطر خیلی کم هدایت می‌کند در نتیجه آب سرعتی در حدود 900 متر بر ثانیه پیدا می‌کند سپس مادۀ ساینده ای به نام ابرسیو (abrasive) به منظور برش مواد سخت به این آب تزریق می‌شود، این مخلوط آب و مواد ساینده که با فشار 4000 تا 6200 بار (بسته به قدرت پمپ) از نازل خارج می‌شود طرح را بر روی قطعه مورد نظر برش می‌دهد.

 • دستگاه لیزر بزرگ

  دستگاه لیزر بزرگ دستگاه های سی ان سی (CNC) یا دستگاه های کنترل رقمی دستگاه هایی هستند که با هدایت کامپیوتری عملیات مختلفی را مانند برش، تراش، حکاکی، سوراخ کاری، جوش و ... را روی مواد مختلف انجام می دهند.

 • آموزش ساخت ماشین CNC

  آموزش ساخت ماشین CNC در این مطلب سعی داریم تا روش ساخت و کنترل یک ماشین سی ان سی در این مطلب سعی داریم تا روش ساخت و کنترل یک ماشین CNC را از ابتدا برای شما توضیح بدیم. تا بعد از مطالعه آن به قدرت کامپیوتر های خانگی در کنترل یک ماشین پی ببرید و بدانید که ساختن ماشین های CNC برای همه امکان پذیر است.

 • معرفي انواع ابزارهايcncروتر

  معرفي انواع ابزارهايcncروتر اين ابزارها داراي يك قسمت برشكاري با قطر يكنواخت هستند. سطح مارپيچ به منظور خروج براده هاي ماشين كاري در نظر گرفته شده است. براي استفاده از اين نوع ابزار بايد به قطر قسمت براده برداري و طول سر ابزار دقت كرد. محدوديت اصلي در اين ابزارها طول قسمت ساده ي سر ابزار است. خيلي از اپراتورهايcncاز ابزارهاي سوراخكاري براي برش عرضي استفاده ميكنند درحاليكه ابزارهاي مخصوص برشكاري سرعت و كيفيت چند برابري تامين ميكنند.

حوزه های فعالیت آگهی نامه صنعت پایدار ایرانیان